Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyoruz...

Hakkımızda

image

Bizi Tanıyın!

Onur Peyzaj ve Çiçekçilik olarak 2001 yılında çıktığımız bu yola Sektörde 15 yılı aşan tecrübemizle birlikte daha çok yol kat etmeyi ve daha iyi bir hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. Bu ilkemiz doğrultusunda Ankara’da başladığımız yolumuza işimizin ihtiyaçları gereği İzmir Ödemiş’te yer alan 105 dönümlük üretim tesisimizle Ankara ve İzmir’de devam etmekteyiz.

Artık sadece Ankara’ya değil tüm Türkiye’ye satış yapmaktayız. Bunların yanı sıra kendi üretim bitkilerimizin yurt dışına ihracatı, ihtiyaç ve talep doğrultusunda ithalatta yapmaktayız. Kendimize ilke edindiğimiz kaliteli bitki, düzgün hizmet anlayışında yolumuza devam etmekteyiz.

ONUR PEYZAJ OLARAK DİYORUZ Kİ;

Bahçe düzenlemenin kesin ve belli başlı bir kuralı yoktur; çünkü zevk bireysel bir konudur. Bununla birlikte genelde tasvip görecek, çekici ve işlevsel bir güzellik elde etmek için bazı genel tavsiyelere uymak yerinde olur.

Bahçe tanziminde başarı, bahçeden beklenen işlevi yerine getirecek ve görsel açıdan güzel bir görüntü sağlayacak uygun bitkileri, çalıları ağaçları, yer örtücüleri, çimler, yayılıcıları seçebilme ve bu bitkileri hem kendi aralarında hem de diğer bahçe elemanlarıyla güzel bir ahenk oluşturacak şekilde yerleştirebilmeye bağlıdır.

Site ve bahçelerinde geniş açık çim alanlar ile kenar bölgelerde düzenlenen bitkisel düzenlemeler; hem yaşanabilir ferah alanlar yaratabilirken hem de doğa ile yapılar arasında bütünleşmeyi sağlar.

Bahçelerde bitkilere budanarak verilen şekiller, hem estetik görünümü artırır hem de bulunduğu alanlara farklı kimlikler katar.

Bahçenin belirli köşelerine yapılan özel çeşitli görünümlere sahip delikli taşlarla çeşitli bitkiler bir arada kullanılarak bahçe içinde özel minyatür bahçeler ( kaya bahçeleri ) oluşturularak ayrı bir ortam yaratılır.

Onur peyzaj ,Teras düzenlemeleri yapıların soğuk görünümlerine sıcaklık katar hem de yeşilin az olduğu şehirlerde oturanlara temiz bir hava ortamları sağlar.

Bahçe aksesuaraları bahçede hem doğallık hem de görsel zenginlik katar.

Doğal görünümlü su yüzeyleri bahçelere hem dinlendirici bir işlev katar.

Bahçeye veya saksılara dikilen mevsimlik çiçekler hem güzellik hemde değişik bir estetik görünüm sağlar.

Tüm Hizmetler Tek Çatı Altında!

Lütfen sorularınız ve istekleriniz için bize ulaşın!HİZMETLERİLETİŞİM

Neden Bizi Seçmelisiniz?

image
Mükemmel Hizmet

Çalışma ilkemizin temelini müşteri memnuniyeti olarak benimseyip her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlarız.

image
Titiz Çalışma

Herbiri alanında uzman ekibimiz ile yaptığımız veya yapacağımız tüm işlerde hiçbir detayı atlamayız.                     

image
Kalite ve Güvenilirlik

Uzun yıllar sektörde hizmet vermenin tecrübesi ve onlarca mutlu müşterimizin sayesinde tercih ediliyoruz.

image
Uygun Fiyat

Firmamız kurulduğu günden itibaren en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeyi hedeflemiştir.

image

1993'den Günümüze 'kalite ve memnuniyet'in adresi...